Go to Top

Bir Fuarı Daha Geride Bırakırken

beton parlatma yapi fuari 2

Bu yıl 38ncisi düzenlenen İstanbul Yapı Fuarını başarıyla tamamladık. Tüm ziyaretçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız. Gerek hazırsız, çatlamayan, kabarmayan beton zemin elde etmenize yarayan beton fiberlerimizin tanıtımı gerekse parlak beton zemin etme, bir diğer tabirle beton parlatma ve renklendirme yöntemlerini ve beton yüzey hazırlama ve makro-mikro elyaf-çelik tel beton donatı malzemelerinde en son uygulanan hesaplama yöntemlerini İngiliz mühendislerimizle sizlere sunmada bu çok değerli bir fırsattı.

Distribütörü olduğumuz Amerikan menşeli ve patentli Concria beton parlatma disklerinin sunduğu kolaylık ve beton parlatma fiyatları ve toplam maliyette sunduğu avantajın gördüğü ilgi de kayda değerdi. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki Concria beton parlatma diskleri maliyet ve değer noktasında sunduğu avantajla geleneksel yöntemlere güçlü bir rakip olmanın yanı sıra özellikle büyük beton sahalarda kısa sürede bitirilmesi gereken beton kazıma, parlatma, renklendirme ve tozumazlık uygulamalarında hızlandırıcı bir birim olma yolunda hızla ilerlemekte.

Kalifiye firmalara ücretsiz demo hizmetimiz devam etmekte. Sizler de 0532 656 7 656 nolu telefondan ya da eposta yoluyla bize ulaşabilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

beton parlatma yapi fuari 1

, , , ,