Go to Top

Galeri

İstanbul Yapı Fuarı 2016

Yapı Fuarı İstanbul 2016

Bu yıl 10-14 Mayıs tarihleri arasında 39ncusu düzenlenen İstanbul Yapı-TurkeyBuild fuarında iki farklı lokasyonla hizmetinizdeyiz. Beton Parlatma sistemlerinde en son teknikleri ve makina parkurlarını görmek, beton donatı katkı malzemelerindeki fiber ve çelik tel çeşitlerimizi incelemek için bunun harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Özellikle yeni çıkan uzaktan kumandalı beton kazıma, silme ve parlatma başka bir deyişle beton yüzey hazırlama makinelerini sizlere tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.

Fuardaki yerimiz ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz. Davetiyenizi ise buradan elde edebilirsiniz.

 

10-14 MAYIS 2016, SALI-CUMARTESİ/ TÜYAP FUAR MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE
SALON: 11A STAND: 431
SALON: 6 STAND: 103

ATLAS914x374BetonParlatmaTrATLAS914x374BetonFiberTr

Concria ile Beton Parlatma

Patentli Concria diskleri, parlak beton zemin ihtiyacınız için size büyük kolaylıklar sunup, maliyetlerinizi düşürmekte. “Kendin Parlat” dönemi olarak adlandırabileceğimiz bu uygulama ile hizmet firmalarına ihtiyacınız kalmamakta, kendi bünyenizdeki imkanlarla bunu gerçekleştirebilmektesiniz. Hatta renklendirme de yapabilmektesiniz.

Concria beton parlatma ve tozumazlık sistemleri, ülkemizde sektör öncüsü durumunda bulunan Atlas1 Yapı Mühendislik firması güvencesiyle sunulmaktadır!

Detaylı bilgi için arayın!

0532 656 76 56

 

 

 

Bir Fuarı Daha Geride Bırakırken

beton parlatma yapi fuari 2

Bu yıl 38ncisi düzenlenen İstanbul Yapı Fuarını başarıyla tamamladık. Tüm ziyaretçilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız. Gerek hazırsız, çatlamayan, kabarmayan beton zemin elde etmenize yarayan beton fiberlerimizin tanıtımı gerekse parlak beton zemin etme, bir diğer tabirle beton parlatma ve renklendirme yöntemlerini ve beton yüzey hazırlama ve makro-mikro elyaf-çelik tel beton donatı malzemelerinde en son uygulanan hesaplama yöntemlerini İngiliz mühendislerimizle sizlere sunmada bu çok değerli bir fırsattı.

Distribütörü olduğumuz Amerikan menşeli ve patentli Concria beton parlatma disklerinin sunduğu kolaylık ve beton parlatma fiyatları ve toplam maliyette sunduğu avantajın gördüğü ilgi de kayda değerdi. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki Concria beton parlatma diskleri maliyet ve değer noktasında sunduğu avantajla geleneksel yöntemlere güçlü bir rakip olmanın yanı sıra özellikle büyük beton sahalarda kısa sürede bitirilmesi gereken beton kazıma, parlatma, renklendirme ve tozumazlık uygulamalarında hızlandırıcı bir birim olma yolunda hızla ilerlemekte.

Kalifiye firmalara ücretsiz demo hizmetimiz devam etmekte. Sizler de 0532 656 7 656 nolu telefondan ya da eposta yoluyla bize ulaşabilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

beton parlatma yapi fuari 1

İstanbul Tüyap Yapı Fuarı 2015

beton parlatma fuar

Endüstriyel zemin uygulamalarında beton silimi veya beton kazıma yöntemiyle tozumaz beton elde etmek, parlak beton yüzey oluşturmak epoksi yüzey hazırlama sistemlerine ciddi bir alternatif teşkil etmekte. Lityum silikat, sodyum silikat gibi sıvı yüzey sertleştiricileriyle zemin aşındırma, aşınmaz zemin elde etme veya zemin temizleme ile lastik izi oluşmayan beton zemin, kaymaz beton yüzey elde etme, ki gerektiğinde bir nevi özel beton boyası kullanarak LEEDS onaylı zemin de elde edilebilir, kimyasal dayanıklı beton renklendirme de uygulanabilmektedir. Ve bütün bunları elde etmede patentli ürünümüz Concria sizlere zamandan kazandırarak arzu ettğiniz zemini uygun maliyetlerle sunmakta.

Bu fuarda misafirimiz olun! Sizlere Concria ile neler elde edebileceğinizi göstermekten memnuniyet duyarız.

Ücretsiz online davetiyenizi buraya tıklamak suretiyle gideceğiniz adresten temin edebilirsiniz. 

21-25 NİSAN 2015, SALI-CUMARTESİ/ TÜYAP FUAR MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE
SALON: 6 STAND: 104

27. Ankara Yapı Fuarındayız

fuar 2014 ankara

Bu yıl 23-26 Ekim 2014 tarihleri arasında 27.’si düzenlenecek olan bölgenin en büyük yapı buluşması olarak nitelendirilen Ankara Yapı Fuarında standımızda (Salon:1 Stand:123) sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ücretsiz online davetiyenizi buraya tıklamak suretiyle gideceğiniz adresten temin edebilirsiniz.  Fuarla ilgili ayrıntılı bilgi: 27. Yapı Fuarı Turkey Build Ankara, 23-26 Ekim 2014, Salon:1 Stand:123, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı, Atlas1 Yapı Ltd.

Beton Kazıma Temizleme ve Parlatma

Beton zeminlerinizin temizliği artık pahalı ve sıkıntılı bir süreç değil. Tescilli Concria beton parlatma sistemi ile beton kazıma, temizleme ve parlatma sürecini kendi bünyenizde kolaylıkla gerçekleştirebilir ve beton zemininizin temizliğini yine çevre dostu beton parlatma kimyasalları ile ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Concria Helikopterli Beton Tozumazlık

Tescilli Concria Helikopterli Beton Tozumazlık ve Parlatma işlemi istenilen sonuçlara çok hızlı kavuşturarak size zamandan tasarruf ettirir ve ekonomik çözümler sunar. Mevcut personelinizle tecrübe gerektirmeksizin kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Concria beton parlatma disklerini helikopterli beton makinenize takmak. Sonrası? Temiz, tozumaz ve parlak bir beton zemin. Hem de çevre dostu ve sağlıklı.

Helikopterli Beton Makinesi ile Parlatma

Helikopterli Beton Makinesi ile Parlatma oldukça hızlı sonuçlar verdiği gibi beton zeminlerinize tozumazlık özelliği de kazandırır. Metre kare başına büyük bütçeler ayırmadan mevcut helikopterli beton makinenizi Concria parlatma diskleri ve kimyasalları  ile kullanarak ekonomik ve uzun ömürlü estetik görünümlü ve bir o kadar da sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Endüstriyel Tesis Yöneticileri İçin Concria

mimarlar icin beton parlatma 2Bu sürecin güzel yanlarından biri mevcut temizlik makinenizi bu iş için herhangi zararlı bir kimyasal kullanmadan, biraz tecrübe edinmiş personel tarafından kullanabiliyor olabileceğinizdir. Daha da güzeli kazınmış, tozumaz, ve parlak bir beton zemin toz partiküllerine zemin üzerinde barınacak yer bırakmadığından yağ lekeleri, sızdırma gibi sorunlar da ortadan kalkmış olacaktır.

Bina Sahipleri İçin Beton Parlatma

bina sahipleri icin beton parlatmaConcria beton parlatma sistemleri ile uygulanan beton zemin kazıma ve parlatma süreci ve Concria yoğunlaştırıcı ve koruyucu kimyasalları kullanımı ve sonrasında oluşan kolay beton zemin temizleme olanağı aradığınız çözüm olabilir. En güzel tarafı da bu süreç içerisinde mevcut operasyonlarınızı durdurma zorunluluğunuzun olmamasıdır.

Mimarlar İçin Concria Beton Parlatma

mimarlar icin beton parlatmaSizlere Concria Beton Parlatma olarak adlandırabileceğimiz yepyeni bir beton zemin temizleme, tozumazlık kazandırma ve ışıldatma başka bir deyişle o aradınız parlak beton zemini bir çok katma değerle sunan Concria Beton Parlatma sistemlerini sunmak istiyoruz. Kaldı ki bu tekniğin sunduğu katma değerlerden kolaylıklardan birisi de uygulama için profesyonel firmalara ve ekibe ihtiyaç duymaması yani mevcut biraz tecrübe sahibi personel ile de bunun gerçekleştirilebilir oluşu.

Depo Beton Zeminlerinin Parlatılması

Concrete-floor-care-with-Concria-system Depo veya üretim yerlerinde bulunan beton zeminlerin kirlenmesi sonucu insan sağlığı için hiç de uygun olmayan bir çalışma ortamının oluştuğunu ve oluşan toz partiküllerinin ürünlerinize uzun vadede de zarar verebileceğini biliyor muydunuz? Çözüm mü? Concria beton parlatma diskleri tozumazlık ve parlatma yapabilirsiniz hem de kendi bünyenizde.