Go to Top

Hakkımızda

markalarimiz

Concria beton zemininizi iyileştirir.

Kolayca bakımı yapılabilen estetil olarak çok güzel görünen bir beton zemine sahip olmak ister misiniz? Concria beton parlatma sistemi uygulandıktan sonra günlük bakım sıkıntısız, hızlı ve ekonomik bir hale gelir.

Concria beton parlatma süreci lastik izlerini, çizikleri ve yüzey üzerinde oluşan yağ-kir tabakalarını sıradan temizlik makinesi ve su ile kolayca kaldırır. Concria beton parlatma sistemi ile derinlemesine temizlik, parlaklık ve pürüzsüzlük normal temizleme işlemi esnasında doğal olarak elde edilir. Her zaman uygulaya geldiğiniz rutin temizlik süreciniz ile çok daha etkili sonuçlar elde edersiniz. Artık beton zemininiz parlatmaya gerek duymaz ve basit bir yıkama ile parlak ve güzel görünümünü korur.

Kolay parlatma başka bir deyişle bu “kendin parlat” sistemi tecrübe gerektirmeden herkes tarafından uygulanabilir. Concria parlatma diskleri mevcut temizlil makinenize veya helikopterli perdah makinenize kolayca takılır ve Concria diskleri/pedleri dışında her hangi bir harcamaya ihityaç duymazsınız.

Günümüz dünyasının temizlik firmalarının ve beton parlatma profesyonellerinin perspektifinden bakıldığında mevcut beton zeminlerin ortaya çıkardığı bakım, tozumazlık, temizlik ve parlaklık sorunlarına karşı Concria’nın uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübe ile ortaya çıkardığı bu yeni sistem en etkili çözümdür.

Ürün geçmişi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  FİRMAMIZ

2008 yılında kurulmuş firmamız Atlas1 Yapı Ltd inşaat sektöründe beton parlatma, beton fiber, ve parlak zemin sektörlerinde, faaliyet gösteren bir firmadır. Faaliyete başlamasını müteakip dört yıl içinde altı milyon m2 zemine mikro donatı lifleri sağlamış, Polipropilen Lif, Çelik Lif ve Macro Liflerle betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen Beton Fiber markasını yaratmıştır. Bununla beraber ülkemizde bir ilk olan ve epoksi zemin kaplama sistemlerine ekonomik ve daha kaliteli bir alternatif olan beton parlatma yöntemlerini Amerika ve Avrupa ile aynı anda ülkemize getiren ilk getiren firma olmuş ve ülkemizde buluna yerli yabancı firmalardan oluşan geniş bir referans listesine sahip olmuştur.

Husqvarna Beton Parlatma İsveç, Crete Colors Beton Zemin Kimyasalları Amerika, Concria Parlak Beton Amerika gibi uluslar arası saygın firmaların Türkiye ve Orta Doğu ana distribütörlüklerini de üslenmiştir.

  VİZYONUMUZ  

Kalite ve mükemmelliği ilke edinmiş bir dünya şirketi olmak.

  MİSYONUMUZ

Doğaya ve çevreye dost gelişmiş ürünlerimizle zemin çözümlerinde en iyiyi sunmak. Yüksek iş ahlakına sahip ekibimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Ülkemiz ve dünya için değer yaratmak.

 

 

      beton-parlatma-galeri-1                     beton-parlatma-bayilik-1                     concri-kullanim-alanlari                     beton-parlatma-sorular-1