Go to Top

Kullanım

markalarimiz

beton-zemin-uzmanlari-1

Endüstriyel beton uygulayıcısı veya beton parlatma uzmanı olarak sizler günlük olarak bu işlerin içinde olmanızdan dolayı mevcut uygulama süreçlerinizin çok daha iyi bir seviyede optimize edilebilir olması ihtimalini belki hep düşünmüşsünüzdür en azında içinde bulunduğunuz mevcut rekabet koşulları ve karlılığın gitgide zorlaşıyor olması sizi bunu düşünmeye itiyor olabilir.

Saatler harcayıp, toplantı üzerine toplantı yapıp imzalamak üzere olduğunuz anlaşmaların anlaşılması güç çok düşük rakamlarla bazen adı bile duyulmamış bir rakibe gitmesi ve bu durum karşısında sizin sunabilecek bir alternatifinizin olmaması gayet sıkıcı olabilir.

Yeni ve tescilli Amerikan teknolojisi olan Concria beton yüzey parlatma sitemleri ile bunu değiştirebilir ve rakipleriniz karşınızda elinizi güçlendirip müşterilerinize maliyet noktasında değişik alternatifler sunmanızı sağlayabiliriz. Bu sistemle daha güçlü ve temizlenmesi kolay yağlanmaya ve kirlenmeye karşı korumalı tozumaz bir zemini garantili bir şekilde sunmanız hem de fiyat alternatifi ile artık mümkün.

Elinizde mevcut bulunan zemin temizleme makinelerini veya helkopteli perdah makinelerinizi bu sistemde kullanabilirsiniz. Hem de daha önce hiç görmediğiniz bir hızda -geleneksel makinelerle yapılan günlük 100-150m2 beton kazıma performansı karşısında günlük 1500m2 ye kadar olan bir performansla.

Concria beton parlatma sistemi %70′e varan daha güçlülük oranıyla aynı zamanda ilk başta uygulaması ekonomik ve mantıklı görünen ama uzun vadede yüzey çatlamaları, ve kopmalar yüzünden onarım ve maliyet noktasında tam bir baş ağrısına dönüşen epoksi zemin kaplama uygulaması karşısında güçlü bir alternatif olarak durmaktadır.

Concria beton partlatma ışıldatma sisteminde yüzey üzerine epokside olduğunu gibi herhangi bir kaplama yapılmaz. Parlaklık betonun doğallığından elde edilir ve tamamen çevre dostudur

Ayrıca Concria beton parlatma sisteminin bünyesinde bulunan çeşitli beton zemin kuvvetlendirme, yoğunlaştırma, tozumazlık ve sızdırmazlık kimyasalları ile karşınıza çıkan her projede mevcut rekabet ortamında bol çeşit ve fiyat alternatifiyle artık eliniz çok daha güçlü.

Ayrıntılı bilgi için sizleri sitemizde bulunan uygulama videolarını izlemeye ve bizlerle irtibat kurmaya davet ediyoruz. 

bina-sahipleri-icin-beton-parlatma

Bina sahibi veya müteahhit olarak beton zemininiz üzerindeki kamyon, forklift ve diğer ağır iş makinelerinin günlük ağır ve yoğun trafiğinden dolayı temizleme ve bakım maliyetlerinin ve zorluklarının, hele de bunun için operasyonunuzun durdurulması gerekliliği de düşünüldüğünde, pahalı olması sizi ciddi biçimde zorluyor olabilir. Belki beton yüzey tamirini de düşünmüş olabilirsiniz ama biliyorsunuz ki bu hiç de ekonomik bir çözüm değildir.

bina sahipleri icin beton parlatmaConcria beton parlatma sistemleri ile uygulanan beton zemin kazıma ve parlatma süreci ve Concria yoğunlaştırıcı ve koruyucu kimyasalları kullanımı ve sonrasında oluşan kolay beton zemin temizleme olanağı aradığınız çözüm olabilir. En güzel tarafı da bu süreç içerisinde mevcut operasyonlarınızı durdurma zorunluluğunuzun olmamasıdır. Concria beton parlatma sisteminde uygulanan beton zemin üzerindeki sert mikro tabakanın toz partiküllerinin geri gelip yerleşecek yer bulamaması için kazınması nihayetinde tertemiz ve parlak bir beton yüzey ortaya çıkarır.

bina sahipleri icin beton parlatma 2Concria yoğunlaştırıcı kimyasalının da kullanılmasıyla beton yüzey tozumaz hale gelir çevre dostu olarak oluşan reaksiyon sonucunda bütün toz parçacıkları devre dışı bırakılır. Bütün bunlara ek olarak %70′e varan oranda eskimeye ve aşınmaya karşı daha dayanıklı bir beton zemin elde edersiniz. Concria beton zemin sızdırmazlık kimyasalını da kullandığınızda zemininizi su ve yağlanma sonucu oluşabilecek kirliliklere karşı da korumuş olur, fantastik görünümlü ve yüksek performanslı ergonomik bir parlak beton elde edebilirsiniz.

Ayrıntıları öğrenmek ve demo talebinde bulunmak bizlerle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

endustriyel-tesis-yoneticileri-1

Endüstriyel tesis yöneticisi olarak siz, depo ve/veya üretim alanında yapılması gereken günlük zemin temizliği ve tozumazlık sorunları hakkında neler yaşadığınızı çok iyi biliyorsunuzdur. Mikro sertlik olarak adlandırabileceğimiz beton zemin üzerindeki alanın temizliği hangi temizlik makinesini kullanırsanız kullanın neredeyse imkansızdır. Yönetimden ve müşterilerden gelen şikayetler her gün bu temizliği yapmanıza karşı sizi zor durumda bırakıyor olabilir.

Bunun sebebi beton yüzeyin kendisidir ve çözümü de yeni betonun yüzeyinde yatmaktadır.

Beton zemin üzerinde sert mikro yüzey üzerindeki tozlar veya gözle görülemeyen toz partikülleri mevcut temizlik makinelerinizle ne kadar sık yüzey temizliği yaparsanız yapın beton zeminin doğası gereği er ya da geç yine beton yüzeye oturur ve nihayetinde kirli bir görüntü oluşturur. Temizlik sonrası beton zemin ıslak olmasından dolayı temizmiş gibi görünüp hatta temizmiş gibi kokabilir. Ama gerçekte kuruma sonrası bu çıplak gözle görünmeyen toz partikülleri tekrar zemine oturur ve ne kadar pahalı temizlik makineleri kullanırsanız kullanın sağlık ve ürünlerinin ömrünü etkileyecek şekilde kirlilik oluşturur ve zamanla da artarak devam eder.

Concria beton parlatma ışıldatma sistemiyle beton zemin üzerindeki bu mikro yüzey kaldırılmış olacağından temizlik çok daha kolay hale gelir çünkü bu toz partikülleri kendilerine yerleşim alanı bulamaz. Sade su ve biraz sabunlu suyla yapacağınız yüzey temizliği bile sizlere daha önce hiç görmediğiniz bir temiz ve akabinde sağlıklı bir beton zemin sunabilir.

Bu sürecin güzel yanlarından biri mevcut temizlik makinenizi bu iş için herhangi zararlı bir kimyasal kullanmadan, biraz tecrübe edinmiş personel tarafından kullanabiliyor olabileceğinizdir. Daha da güzeli kazınmış, tozumaz, ve parlak bir beton zemin toz partiküllerine zemin üzerinde barınacak yer bırakmadığından yağ lekeleri, sızdırma gibi sorunlar da ortadan kalkmış olacaktır.

mimarlar icin beton parlatma10 yıla varan garanti de Concria beton parlatma sistemleri uygulamasında sunulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve demo talebi için bizlerle irtibat kurmanızdan mutluluk duyarız. 

mimarlar-icin-beton-parlatma

Bir mimar olarak her zaman projelerinizi geliştirecek uygun maliyetli yeni yöntemlere, daha uygulanabilir tekniklere, ve çevre dostu çözümlere her zaman açıksınızdır. Bu sadece sizin isteğiniz olarak değil aynı zamanda piyasanın gelişen teknoloji ile bunu sizden talep etmesi durumu ile de karşınıza çıkmakta.

Sizlere Concria Beton Parlatma olarak adlandırabileceğimiz yepyeni bir beton zemin temizleme, tozumazlık kazandırma ve ışıldatma başka bir deyişle o aradınız parlak beton zemini bir çok katma değerle sunan Concria Beton Parlatma sistemlerini sunmak istiyoruz. Kaldı ki bu tekniğin sunduğu katma değerlerden kolaylıklardan birisi de uygulama için profesyonel firmalara ve ekibe ihtiyaç duymaması yani mevcut biraz tecrübe sahibi personel ile de bunun gerçekleştirilebilir oluşu.

Önceki projelerinizden belki bazı noktaları tecrübe etmişsinizdir. parlak bir beton zemin çok ilgi çekici ve estetik ve bir o kadar da tozumazlık, dayanıklılık, ve uzun ömür noktasında gayet mantıklı bir seçim olarak da gözükse de belli bir maliyete sahiptir. Her ne kadar bu maliyet sağlıklı bir şekilde uzun süre deforme olmadan görünümü koruması göz önüne alındığında kendini fazlasıyla amorti etse de sadece depo ve üretim tesislerinde kullanılacak olması bir kez daha düşünmenize yol açabilir.

Beton zemin yüzeye derinlemesine nüfuz ederek su ve yağ kalıntılarının oluşturabileceği olası yüzey deformasyonlarınakarşı güçlü bir koruma sunan, aynı zamanda uygulanması esnasında beton zemin kazıma ve tozumazlık özelliği işlemlerini de sürecin bir parçası gerçekleştiren Concria beton parlatma sistemi sizlere güçlü ve bir o kadar da uygun maliyetli alternatif bir çözüm sunmakta.

İşte bu noktada ülkemizin parlak beton zemin uygulamasında öncü firması durumunda olan ve uluslar arası ürün ve know-how distribütörlükleriyle ülkemizin önde gelen beton parlatma firmalarından olan firmamız Atlas1 sizlere alternatif bir çözüm sunuyor. “Kendin Parlat” olarak da adlandırabileceğimiz Concria beton ışıldatma parlatma sistemleri.

İşte bu noktada ülkemizin parlak beton zemin uygulamasında öncü firması durumunda olan ve uluslar arası ürün ve know-how distribütörlükleriyle ülkemizin önde gelen beton parlatma firmalarından olan firmamız Atlas1 sizlere alternatif bir çözüm sunuyor. “Kendin Parlat” olarak da adlandırabileceğimiz Concria beton ışıldatma parlatma sistemleri.

Tamamen çevre dostu olan bu tescilli sitemin ülkemizde sizlerin bilgisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyor ve sizleri detaylı bilgi ve mevcut projenizde maliyet ve performans noktasında alternatif ve modern bir çözüm olan bu sistem hakkında bizlerle irtibat kurmaya davet ediyoruz. 

MEVCUT MAKİNENİZİ BETON PARLATMA ARACINA DÖNÜŞTÜRÜN

 

 

      beton-parlatma-galeri-1                     beton-parlatma-bayilik-1                     concri-kullanim-alanlari                     beton-parlatma-sorular-1