Go to Top

Perdahlı Beton Makinesi™

 MEVCUT HELİKOPTERLİ PERDAH MAKİNENİZİ BETON ZEMİN PARLATMA ARACINA DÖNÜŞTÜRÜN!

BETON PARLATMADA “KENDİN PARLAT” DÖNEMİ!

HELİKOPTERLİ BETON PERDAH MAKİNENİZİ BETON ZEMİN KAZIMA VE PARLATMA MAKİNESİNE KOLAYCA DÖNÜŞTÜRÜN.

Concria Beton parlatma sistemi beton zeminlerinizi kazımanıza, temizlemenize ve parlatmanıza olanak verir. Concria helikopterli perdah makine diskleri zemininizi tozumaz, ve temizliği kolay bir hale getirmekle kalmaz aynı zamanda ayna parlaklığında bir yüzey kazandırır.

Concria helikopterli perdah makinesi ise parlatılmış beton zeeminler aşınmaya karşı dirençli ve sadece geleneksel beton zemin yoğunlaştırıcı kimyasalları ile işlenmiş zeminlerin pürüzsüzlüğünden daha pürüzsüz bir haldedir. Beton zemin ne kadar sert ve pürüzsüz -ışıltılı- ise bakımı da kadar kolay ve ekonomiktir. Concria beton parlatma sistemini kullandıktan sonra kirt ve kir birikimlerinin tabakaları artık beton zemin veya kuru serpme yüzey sertleştiricisi kullanılmış beton zeminlerde barınmaz ve size %100 tozumaz beton zemin yüzeyi sunar.

Concria helikopterli perdah makinesi ile uygulanan beton parlatma yöntemi kuru serpme veya geleneksel beton zeminlerin bakımında uygulanabilecek en ekonomik yöntemlerden biridir. Düşük bakım maliyetleri, uzun süreli dayanımı ve lastik izi direnci ile sizlere güzel görünümlü bir beton zemin vermekle kalmaz aynı zamanda bakım maliyetlerinizi düşürür.

beton-parlatma-asamalari-2

 kendin-parlat

 scrubber makinesi

 

Perdahlı Beton Makinesi

 concria beton parlatma diskleri

Concria Beton Parlatma Diskleri

 mikrofiber map

 

MikroFiber Map

 concria beton koruma

Concria Beton Parlatma Kimyasalları

 

 

      beton-parlatma-galeri-1                     beton-parlatma-bayilik-1                     concri-kullanim-alanlari                     beton-parlatma-sorular-1