Go to Top

Temizlik Makinesi™

 MEVCUT TEMİZLİK MAKİNENİZİ BETON ZEMİN PARLATMA ARACINA DÖNÜŞTÜRÜN!

BETON PARLATMADA “KENDİN PARLAT” DÖNEMİ!

Temizliği bırakın – Parlatın Işıldasın!

Beton zemin yüzey doğal olarak düz değildir ve çoğu zaman dokunduğunuzda çıplak gözle göremeyebilirsiniz. Bu mikro sert yüzey beton zemini temizleme sorunlarını çok daha zor hale getirebilir. Yıkama temizleme esnasında oluşan kirli su biriktirim yapar ve kuruduğunda bu mikro sert tabaka üzerinden kaybolmayan tozları tekar havaya karıştırarak sağlık sorunlarına ve büyük ihtimalle de zemin üzerindeki pahalı araç gereçlerinize belli bir süre sonra zarar vermeye başlar.

Concria beton parlatma sistemleri beton zemin temizleme ve temiz ve sağlıklı tutma sorunlarını beton zeminlerinizi yıkayarak, pürüzsüzleştirerek, ve parıldatarak -ışıldatarak- ortadan kaldırır. Concria sistemnini kullandıktan sonra kirli ve kirin oluşturduğu birikimler artık beton zemin üzerinde barınmaz ve sağlıklı ve bir o kadar da temiz ve ergonomik bir zemin sunar.

Conria beton zemin parlatma sistemi şu anda piyasada bulunan, eski yeni her türlü beton zemininize uygulayabiliceğiniz, en ekonomik ve en etkili temizleme ve ışıldatma yöntemlerinden biridir.

Concria beton zemin parlatma sistemi, düşük bakım maliyeti, uzun ömrü ve aşınma ve iz bırakma önlemedeki üstün performansıyla hem pırıl pırıl hem sağlıklı ve hem de çevre dostu bir beton zemin bakım alternatifi sunar.

beton-parlatma-asamalari-2

 kendin-parlat

 scrubber makinesi

Scrubber (temizleme) makinesi

 concria beton parlatma diskleri

Concria Beton Parlatma Diskleri

 mikrofiber map

 

MikroFiber Map

 concria beton koruma

Concria Beton Parlatma Kimyasalları

 

 

      beton-parlatma-galeri-1                     beton-parlatma-bayilik-1                     concri-kullanim-alanlari                     beton-parlatma-sorular-1