Go to Top

Faydaları

atlas1-guvencesiyle-beton-parlatma

 

 

 

 

 

 

Concria Beton Parlatma Sürecinin Faydaları.

Concria Beton Parlatma™ süreci bittiğinde beton zemin sertleşmiş, pürüzsüzleşmiş, ışıldamış ve leke dayanımı kazanmış olur. Uygulama sonrası bakım maliyetleri ciddi oranda düşmüş olur.

Ekonomik Çözüm

Concria beton zemin parlatma süreci™ profesyonel beton parlatma firmalarına ihtiyaç duyulmadan, tecrübe sahibi olmayan herhangi bir operatörü bulunan temizlik firması veya bina sahibi tarafından uygulanabilir. Derinlemesine temizlik, parlatma ve pürüzsüzleştirme normal temizleme süreci içerisinde anında uygulandığından ciddi oranda iş vakti kazancı ortaya çıkar.

Bakım masraflarını azaltır

Concria Beton Parlatma Sistemi™ tamamlandıktan sonra beton zemininizin bakımı ve temizliği çok daha hızlı ve kolay olacağından temizlik fırçalarınızın, pedlerinizin ve maplarınızın ömrü uzayacaktır. Concria Beton Parlatma uygulaması gelecekte beton zemininizin temizlik ihtiyacını azaltacaktır.

Kullanım kolaylığı

Ped ebadı ne olursa olsun bütün pedli temizlik makinelerine uygun olduğundan Concria parlatma diskleri dışında bir harcama yapmanıza gerek yoktur.

Eski lekeleri ve izleri ortadan kaldırır.

Concria Beton Parlatma Sistemi™ lastik izlerini, çizikleri, yağ tabakalarını ve turuncumsu kir plakalarını kolayca ortadan kaldırır -tek ihtiyacınız olan temizlik makinesi ve sudur.

Lastik izlerine karşı dayanım

Concria Beton Parlatma Sistemi™ ni kullanarak beton zemininizin aşınmaya ve parçalanmaya karşı olan dayanımını önemli oranda artırırsınız.

Alerjik olmayan tozumaz zeminler

Parlatma süreci beton zemin üzerindeki tozlanma problemlerini ortadan kaldırır. Beton zemininiz tozumazlık özelliği kazanacağından tozların oluşturduğu sağlık riskleri ortadan kalkacak ve zemin üzerinde depolanan bulunan eşyalarınız bozulmayacak deforme olmayacaktır.

Su ve yağ nüfuzunu engeller.

Zararlı kimyasal kullanımına ihtiyaç yoktur.

İnsan sağlığına ve çevreye zararlı temizlik kimyasallardan artık kurtulun. Bunlar beton zemininizi sadece zayıflatır. Bütün Concria yoğunlaştırıcı ve sızdırmazlık kimyasalları su bazlı ve çevre dostudur.

Uzun servis süresi

Concria Beton Parlatma Sistemi™ beton zemininizin dayanıklılığını artırdığından beton zemininizin bakım servis ihtiyaç süresini uzatır.

beton-parlatma-galeri-1

 

 

beton-parlatma-bayilik-1

 

 

concri-kullanim-alanlari

 

 

beton-parlatma-sorular-1